Stavebná činnosť

Rodinné domy na kľúč

peres-prezentacny

Naša spoločnosť  Vám ponúka kompletné dodávky stavieb na kľúč. Stavby realizujeme buď podľa Vášho vlastného projektu, alebo môžete prenechať  spracovanie projektu nášmu projektantovi, ktorý dom na kľúč navrhne presne Vám na mieru.

Zaistíme všetko, čo so stavbou súvisí. Nakúpime vhodný materiál, zorganizujeme prácu tak, aby stavba prebiehala podľa stanoveného harmonogramu. Nemusíte teda zháňať  jednotlivých dodávateľov prác a budete mať  zaručenú vysokú kvalitu všetkých častí stavby – navyše, keď stavbu realizujeme od A do Z, zodpovedáme si za celkovú kvalitu prác a za ich správnu nadväznosť.

Hrubé stavby

hs-rozhanovce

Často si u nás naši klienti objednávajú výstavby hrubej stavby.  Hrubá stavba zahŕňa vytýčenie stavby, položenie základovej dosky, postavenie obvodového muriva, stropu a strechy tak, aby bola hrubá stavba pripravená k dokončovacím prácam.

Inžinierske siete a rozvody

rozvody

Rodinný dom, priemyselnú budovu alebo iný objekt dokážeme  pripojiť na všetky potrebné siete (plyn, elektrina) a tak isto v interiéri realizovať všetky rozvody vrátane aktívnych zariadení – všetko na kľúč a aj so zabezpečením projektov a certifikácií.

Naše inžinierske stavby zahŕňajú predovšetkým:

  • kanalizácie pre dažďovú vodu a splašky
  • vodovody
  • plynovody nízkotlakové a strednotlakové
  • rozvody a prívody elektriny
  • komunikácie, chodníky a parkoviská

Rekonštrukcie domov a bytov

rd-svatoplukova-prezentacny

Rekonštrukcie bytov a domov sú často výhodnou variantou, ako zvýšiť celkový komfort bývania. Prevádzame modernizácie a rekonštrukcie bytov a domov vrátane spoločných priestorov. Vždy Vám zaistíme kompletnú realizáciu podľa individuálneho projektu na mieru.

Najčastejšie rekonštruujeme dosluhujúce bytové jadrá, balkóny, spoločné priestory a vchody, prípadne renovujeme vchodové rozvody. S využitím sadrokartónových priečok a podhľadov dokážeme aj starším domom a bytom dať  nový, moderný vzhľad, ktorý okrem estetiky splní aj efektivitu prestavby, najmä čo sa týka nákladov.

Zateplenie

rd-svatoplukova18

Zateplenie domu je dnes základom pre vytvorenie úsporného modelu využívania domu a nákladov na energiu s tým spojených. Zatepľujeme rodinné domy, ale aj veľké bytové alebo kancelárske objekty a tiež priemyselné stavby. Každé zateplenie dnes vyžaduje vopred veľmi dôkladne a presne vypočítať  efektívnu potrebu zateplenia. Na jej základe navrhujeme vhodný materiál, spôsob a postup zateplenia. Naši pracovníci sú zaškolení na prácu so zatepľovacím systémom Extherm a naša spoločnosť  vlastní aj príslušný certifikát. Výsledok zateplenia tak bude naozaj korešpondovať  s navrhovaným teoretickým riešením a teda prinesie požadovanú úspornosť  a návratnosť   investícií.

Interiéry

interierPonúkame vám komplexné riešenia aj v oblasti návrhov a rekonštrukcií interiérov. Poradíme vám ako upraviť, zmeniť  či zútulniť  váš byt, dom, alebo kanceláriu. Pri realizácii kladieme dôraz na kvalitu a prepracovanosť  detailov. Vieme, že v krátkom čase vytvárame váš domov pre na dlhý čas. Presvedčte sa fotografiami v referenciách na našich stránkach, či na sociálnej sieti.

Kontaktujte nás:

Ak chcete využiť  naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci kontaktný formulár.

Vaše meno

Váš email

Váš telefón

Predmet

Vaša správa