Naši partneri

logo-2Ateliér architektúry

Ateliér, s ktorým dlhodobo spolupracujeme prináša neobvyklé a zároveň praktické riešenia architektúry exteriéru aj interiéru a tím profesionálov v tomto ateliéri dokáže uspokojiť  aj náročných klientov.

Záborská 23, 040 01 Košice

Ing. arch. Kristína Kristiánová, Ing. arch. Stanislav Mráz, Ing. arch. Oľga Kristiánová, Ing. Milan Olšavský, Ing. Marián Viazanka, Ing. Michal Tkáč, Tereza Vargová

www.atelier23.sk


 

Ateliér Porubän – ART.EXCENTER

2017_art_excenter_logo_bNiekoľko kvalitných projektov od náčrtu až po realizáciu sme odviedli v spolupráci s ateliérom Poruben, kde sa vždy vieme spoľahnúť  na kvalitné a moderné riešenie.

Werferova 1, 040 11 Košice

Ing. Mgr.art. Ján Porubän

a-e.sk


image11SIKA

Sika pôsobí v oblasti špeciálnych chemických materiálov, pričom svoje aktivity zameriava na dve obchodné oblasti; stavebná chémia a priemyselné tmely. Pokiaľ po technickej stránke tieto priemyselné oblasti sú tesne prepletené, z komerčného hľadiska znižujú citlivosť  koncernu na ekonomických cykloch, pretože oba závisia od odlišných trhov. Ich technologická podobnosť  umožňuje úspory pri veľkosériovej výrobe v oblastiach výskum a vývoj, predaj a výroba.

Sika Slovensko spol. s r.o., Rybničná 38/e, 831 06 Bratislava

www.sika.sk


dek-logoStavebniny DEK Košice

Stavebniny DEK a.s. sú najväčšou spoločnosťou českého holdingu DEK a.s., ktorá sa zaoberá dodávkami materiálov a služieb pre stavebníctvo a výrobou stavebných materiálov. Spoločnosť  sa od založenia zameriava na vysokú odbornosť  vo výbere optimálnych stavebných materiálov a v ich správnej aplikácii a poskytuje špičkový servis pri ich dodávke. Stavebniny DEK disponujú sieťou 59 pobočiek v Českej republike a 16 pobočiek v Slovenskej republike.

Stavebniny DEK Košice, Južná trieda 74, 04001 Košice

stavebninydek.sk


logo-woodcoteWoodcote

WOODCOTE bol na slovenskom trhu synonymom pre suchú výstavbu. Za posledných 6 rokov doplnili sortiment sadrokartónových systémov o takmer všetky stavebné materiály, ktoré nájdu uplatnenie ako u novostavieb, tak pri rekonštrukciách najrôznejších budov.

Woodcote Stavebniny, Pri Prachárni 18, 040 01 Košice

www.woodcote.sk


MPL Stavebniny

logoMPL Trading, spol. s.r.o. je obchodná spoločnosť zameraná na predaj stavebných materiálov. Spoločnosť vznikla v roku 1991. Pôvodne sa špecializovala na sadrokartónové systémy stien, stropov, podláh a podkrovných častí stavieb, tepelné izolácie z minerálnej vlny, kazetové stropné systémy a drevené podhľady. V súčasnosti ponúka oveľa širší sortiment, čím sa zaradila medzi najdôležitejšie organizácie pôsobiace na trhu so stavebným materiálom. Ponúka kompletný sortiment stavebného materiálu.

MPL TRADING spol. s. r. o., Rastislavova 96/A, 040 01 Košice

www.mpl.sk

Kontaktujte nás:

Ak chcete využiť  naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci kontaktný formulár.

Vaše meno

Váš email

Váš telefón

Predmet

Vaša správa