Rekonštrukcia bytu

Kúpa nového bytu je nepochybne jednou z najväčších investícii v živote človeka. No napriek dostupným možnostiam, v mnohých prípadoch nenájdete svoj vysnívaný ideál. Kúpiť si drahý nový byt a ešte sa prispôsobovať jeho parametrom nie je práve najšťastnejším riešením. Pri vysokej vstupnej investícii už určite nebudete ochotní investovať do jeho úprav. Preto je na mieste zvážiť kúpu cenovo dostupnejšieho staršieho bytu a rekonštrukciou ho prispôsobiť svojim predstavám. Táto varianta je z hľadiska financií nepochybne výhodnejšia.

Aké možnosti ponúka rekonštrukcia?

V súčasnosti je na predaj množstvo bytov v rôznych lokalitách, v centre i na okraji mesta, stačí si len vybrať. Pri kúpe bytu berte ohľad hlavne na jeho polohu, orientáciu a veľkosť. Na vnútorné riešenie bytu nemusíte vôbec prihliadať, vďaka rekonštrukcii môže nadobudnúť úplne inú podobu a dispozičné riešenia. Nebojte sa ani výraznejších zmien, avšak ich správnosť a vhodnosť vopred konzultujte s odborníkom.

Ako na to?

Púšťať sa do rekonštrukcie bytu svojpomocne je v dnešnej uponáhľanej dobe behom na dlhú trať. Aj keď bežný laik zvládne väčšinu prác sám, nezaobíde sa bez odborníkov ako je projektant, kúrenár, či elektrikár. Takáto rekonštrukcia je náročná nielen časovo, ale v konečnom dôsledku aj finančne. Našťastie sú dostupné spoľahlivé firmy, ktoré zastrešia všetky druhy stavebných prác od plánovania a projektovania rekonštrukcie až po zmontovanie nočného stolíka.

Prečo si vybrať firmu?

Rekonštrukcia bytu, realizovaná firmou je jednoduchým a rýchlym prostriedkom k novému bývaniu. Vďaka skúseným projektantom môžete objaviť možnosti, na ktoré by ste sami nikdy neprišli. Kvalitná firma sa postará o všetko, čo s rekonštrukciou súvisí. Ponúka kompletný servis od projektovania až po samotnú realizáciu. Rešpektuje rozpočet, ktorý je klient ochotný do rekonštrukcie investovať a vopred sa dohodne na časovom harmonograme konkrétnych prác ako aj na celkovom finančnom rozpočte.

Správny partner pre vaše nové bývanie

Za našim úspechom na trhu stavebných prác stojí rad spokojných klientov, ktorým sme pomohli splniť sen o ich novom bývaní. Neváhajte sa na nás obrátiť aj vy. Ponúkame vám bezplatné poradenstvo a nezáväznú úvodnú konzultáciu. V prípade záujmu vykonáme obhliadku a vypracujeme kompletnú kalkuláciu materiálu a jednotlivých prác. Vďaka presnému zoznamu položiek budete presne vedieť, aká je cena čiastkových úkonov ako aj celková cena rekonštrukcie. Všetky práce, s ňou spojené, vykonáme v čo najkratšom možnom čase, pričom ručíme za kvalitu odvedenej práce. Zamestnávame len skúsených majstrov a odborných pracovníkov.

Prečítajte si o našej práci na internete, kde nájdete mnoho našich spokojných klientov. Naše referencie sú zárukou vašej spokojnosti.

Kontaktujte nás:

Vaše meno

Váš email

Predmet

Vaša správa