Naši partneri

logo-2Ateliér architektúry

Ateliér, s ktorým dlhodobo spolupracujeme prináša neobvyklé a zároveň praktické riešenia architektúry exteriéru aj interiéru a tím profesionálov v tomto ateliéri dokáže uspokojiť aj náročných klientov.

Záborská 23, 040 01 Košice

Ing. arch. Kristína Kristiánová, Ing. arch. Stanislav Mráz, Ing. arch. Oľga Kristiánová, Ing. Milan Olšavský, Ing. Marián Viazanka, Ing. Michal Tkáč, Tereza Vargová

www.atelier23.sk


 

image10Ateliér Porubän – ART.EXCENTER

Niekoľko kvalitných projektov od náčrtu až po realizáciu sme odviedli v spolupráci s ateliérom Poruben, kde sa vždy vieme spoľahnúť na kvalitné a moderné riešenie.

Werferova 1, 040 11 Košice

Ing. Mgr.art. Ján Porubän


image11SIKA

Sika pôsobí v oblasti špeciálnych chemických materiálov, pričom svoje aktivity zameriava na dve obchodné oblasti; stavebná chémia a priemyselné tmely. Pokiaľ po technickej stránke tieto priemyselné oblasti sú tesne prepletené, z komerčného hľadiska znižujú citlivosť koncernu na ekonomických cykloch, pretože oba závisia od odlišných trhov. Ich technologická podobnosť umožňuje úspory pri veľkosériovej výrobe v oblastiach výskum a vývoj, predaj a výroba.

Sika Slovensko spol. s r.o., Rybničná 38/e, 831 06 Bratislava

www.sika.sk


dek-logoStavebniny DEK Košice

Stavebniny DEK a.s. sú najväčšou spoločnosťou českého holdingu DEK a.s., ktorá sa zaoberá dodávkami materiálov a služieb pre stavebníctvo a výrobou stavebných materiálov. Spoločnosť sa od založenia zameriava na vysokú odbornosť vo výbere optimálnych stavebných materiálov a v ich správnej aplikácii a poskytuje špičkový servis pri ich dodávke. Stavebniny DEK disponujú sieťou 59 pobočiek v Českej republike a 16 pobočiek v Slovenskej republike.

Stavebniny DEK Košice, Južná trieda 74, 04001 Košice

stavebninydek.sk


logo-woodcoteWoodcote

WOODCOTE bol na slovenskom trhu synonymom pre suchú výstavbu. Za posledných 6 rokov doplnili sortiment sadrokartónových systémov o takmer všetky stavebné materiály, ktoré nájdu uplatnenie ako u novostavieb, tak pri rekonštrukciách najrôznejších budov.

Woodcote Stavebniny, Pri Prachárni 18, 040 01 Košice

www.woodcote.sk

Kontaktujte nás:

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci kontaktný formulár.

Vaše meno

Váš email

Predmet

Vaša správa