Rekonštrukcia kúpeľne

Kúpeľňa už dávno neslúži len na základný účel – očistu tela. Denne tu trávite svoj čas a chcete sa v nej dobre cítiť. Každý z vás určite túži po peknej, priestorovo dobre riešenej kúpeľni voňajúcej čistotou.

Pri zakúpení domu, či bytu s pôvodnou kúpeľňou a toaletou je ich rekonštrukcia väčšinou na prvom mieste a to hlavne z hygienických dôvodov. Pri zakúpení bytu z umakartovým jadrom je rekonštrukcia priam nutnosťou, pretože nevyhovujú súčasnému trendu bývania, sú architektonicky zastaralé a často sú aj hygienicky závadné (pleseň, hmyz a podobne).

Ako postupovať  pri rekonštrukcii kúpeľne

Rekonštrukciu si musíte poriadne premyslieť. Je to investícia na dlhé roky, preto je nutné spraviť  to tak, aby ste s ňou boli 100%-ne spokojní. Pri rekonštrukcii kúpeľne treba dbať  na estetické, ergonomické i funkčné požiadavky, aby nový priestor prinášal všetkým členom rodiny príjemné chvíle. V prvom rade si dajte urobiť  priebežný finančný rozpočet (pre rýchlejšiu komunikáciu nás môžete kontaktovať  pomocou kontaktného formulára) a myslite na to, že pri lacnej rekonštrukcii môžete nakoniec prerobiť.

Náš profesionálny prístup ku každému zákazníkovi, dlhoročné skúsenosti a potrebné školenia všetkých našich zamestnancov vám zaručia kvalitne odvedenú prácu.

Realizácie stavieb a rekonštrukcií realizovaných našou firmou si môžete pozrieť  v referenciách.

Pred samotnou rekonštrukciou si musíte ujasniť  priestorové a materiálové možnosti a po ich zvážení sa rozhodnúť, či zvolíte menšie, alebo radikálnejšie zásahy. Ak sa rozhodnete pre radikálne riešenie, je lepšie obrátiť  sa na osvedčenú firmu s dobrými referenciami ako naprávať  nedostatky po tzv. domácich majstroch. Naša firma zamestnáva len kvalifikovaných odborníkov, pri ktorých máte istotu, že ich práce na seba budú plynulo nadväzovať, takže sa nemôže stať, že napríklad zamurujú otvory na vodovodné prípojky, osadia dlažbu pred osadením zárubne, okolo zle osadenej vane bude zatekať  a podobne. Vieme zabezpečiť  kompletnú rekonštrukciu, v prípade umakartového jadra v panelovom byte aj prestavbu bytového jadra – od výmeny elektrického vedenia, vodovodného potrubia, kanalizácie, kúrenia až po osadenie obkladov, dlažby a sanity. Ručíme za to, že vopred dohodnutý finančný rozpočet dodržíme a rekonštrukciu vašej vytúženej kúpeľne zrealizujeme podľa dohodnutého časového harmonogramu.

Kontaktujte nás:

Vaše meno

Váš email

Váš telefón

Predmet

Vaša správa