Stavba “domu na kľúč”

Pri zmene bývania je dôležitý každý krok a keďže sa rozhodujete na niekoľko rokov dopredu, je potrebné si premyslieť  všetky možnosti, ktoré sa vám naskytujú. Samozrejme je výber ovplyvnený aj finančnou situáciou a časom, ktorý je v súčasnosti na nezaplatenie. Aktuálne populárny predaj domov na kľúč poskytuje množstvo výhod, ktoré lahodia zákazníkom dnešnej doby.

Záleží na výbere stavebnej firmy

Aj keď má stavba domu na kľúč sama o sebe množstvo výhod, je dôležité ich zastrešiť  aj kvalitnou firmou. Aby ste boli s prácou spokojní, skúste sa popýtať priateľov a známych a poproste ich o odporúčanie. Kvalitná stavebná firma vám poskytne nielen bezchybný výsledok podľa vašich predstáv, ale dopomôže vám aj s vybavením viacerých dokumentov či hypotéky. Zároveň vám pridelia zodpovedného stavbyvedúceho, ktorý vám bude počas celej realizácie k dispozícii a v prípade akýchkoľvek problémov bude nápomocný. Ak v tomto prípade oslovíte práve našu firmu, garantujeme vám 100% odvedenú prácu.

Dom z katalógu alebo individuálny projekt

Po zvolení si stavebnej firmy, ktorej zveríte váš budúci dom máte možnosť  zvoliť  si typový dom z katalógu bez obmien respektíve s menšími úpravami alebo celkom individuálny projekt. Pri poslednej možnosti si stavebné firmy účtujú za náklady peniaze navyše, malé úpravy poskytujú mnohí zadarmo. Nezabudnite si overiť  možnosť  realizácie konkrétneho projektu aj vzhľadom na terén a vaše finančné možnosti.

Výhody ‘domu na kľúč’

  • vďaka katalógom máte dizajn celého domu priamo pred sebou
  • časovo najrýchlejšia možnosť stavby
  • ušetrenie vášho voľného času, žiadne starosti a vybavovanie ohľadom nového bývania
  • kvalita bývania zaručená profesionálnymi pracovníkmi a ich odbornou znalosťou
  • využívanie osvedčených stavebných postupov, importovanie noviniek do procesu výstavby
  • použitie kvalitných materiálov
  • garancia životnosti stavby
  • vopred stanovená cena, ktorá sa už nebude navyšovať

Okrem výhod majú domy na kľúč aj nevýhodu. Podľa niektorých je to cena, ktorá je o niečo vyššia ako pri stavbách svojpomocne. Na druhej strane vám stavba na kľúč ušetrí veľké množstvo času a energie a poskytne nový domov v krátkom čase.

Kontaktujte nás:

Vaše meno

Váš email

Váš telefón

Predmet

Vaša správa