Menšie drevené stavby do záhrady

Menšie drevené stavby sa stávajú neodmysliteľnou súčasťou záhrad rodinných domov – ide o záhradné domčeky, altány, pergoly alebo prístrešky pre autá.

Často sa nám stáva, že pri zákazkách ‘domu na kľúč’ sa stretávame s tým, že zákazník sa chce nasťahovať  nielen do pekného rodinného domu, ale žiada si aj profesionálne navrhnutú a zrealizovanú okrasnú záhradu. Naša firma s tým nemá najmenší problém, zamestnávame odborníkov, ktorí sa venujú záhradnej architektúre. Výsledkom býva krásna záhrada s vysadenými kvetinami a drevinami, jazierko, ukážkový trávnik a čoraz častejšie aj drobné užitočné drevené stavby.

Na drevené stavby do záhrad používame prírodný materiál a dbáme na to, aby mala kvalitnú povrchovú úpravu a ladila s celkovým exteriérom domu.

Záhradné domčeky

Typickou stavbou, ktorý sa väčšinou využíva na skladovanie záhradného náradia, kosačiek, uskladnenie dreva, prenosných grilov alebo záhradného nábytku je záhradný domček. Môže byť  rôznych rozmerov s pôdorysom podľa želaní klienta.

Pergoly a záhradné altány

Tieto stavby sú u našich zákazníkov najviac obľúbené. Individuálne riešime ich architektúru tak, aby kompozične zapadli do záhrady.

Altánky sú miestom odpočinku, relaxu, môžete si v nich posedieť  s rodinou, priateľmi alebo známymi aj pri nepriaznivom počasí.
Pergoly obrastené popínavými rastlinami sú estetickým doplnkom exteriéru, je možné ich kombinovať  s altánom alebo záhradným domčekom.

Prístrešky pre autá

Obľúbeným spôsobom ochrany auta pred nepriaznivým počasím sa stáva garážové státie z dreveného prírodného materiálu. Naši zákazníci ich občas uprednostnia pred klasickou murovanou garážou z dôvodu menších finančných nákladov. Garážové státie môže byť  súčasťou záhradného domčeka, takto sa získa skladový priestor na veci potrebné pre vaše auto.

Realizácie našich prác nájdete v našich referenciách, ak vás zaujala záhradná architektúra, máte záujem o drevené záhradné stavby, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás:

Vaše meno

Váš email

Váš telefón

Predmet

Vaša správa